sobota, 20 kwietnia

Park wodny w Ochli


Długo Oczekiwany park wodny w Ochli otworzy drzwi, ale jednak dopiero w przyszłym roku. Już w tym roku rozpocznie się przebudowa parku wodnego w Ochli. Radny Zielonej Razem, Paweł Wysocki, poinformował, że przetarg w końcu został rozstrzygnięty. W tej chwili pozostaje czekać na uzupełnienie całej dokumentacji i podpisanie umowy.
Sezon kąpielowy 2023
W następnym sezonie kąpielowym, mieszkańcy Zielonej Góry będą mogli korzystać z nowoczesnego kąpieliska jakim będzie przebudowany park wodny w Ochli. 

Sprawdź


Ogromne inwestycje na ambitne budownictwo

http://izielonagora.pl/toEV.html


Inwestycje o łącznych kosztach 88 mln zł., przeznaczone na przebudowę dawnego kąpieliska w Ochli, to z pewnością pierwszy w swoim rodzaju hit inwestycyjny w budownictwie w Zielonej Górze. Ze względu na zmieniające się ceny w branży budowlanej, szacowany koszt projektu z 2021r. wzrósł prawie dwukrotnie. Niezadowoleni Radni Platformy Obywatelskiej, którzy nie poparli zwiększenia budżetu na zrealizowanie projektu, zarzucili miastu ustosunkowanie wysokie koszty. W celu zmniejszenia kosztów, zatrzymanych ofert wycięto m.in parking podziemny i kondygnacja budynku.

Wnfu.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *